Stabilní partner pro komplexní dodávku materiálu pro údržbu, výrobu a provoz

Jak? / How? 
reagujeme rychle - na základě vaší poptávky vystavíme nabídku do 24 hodin.Neztrácejte čas, využijte rychlý formulář na konci stránky.

Our react is very fast - after your request we will preapare offer to 24 hours.Don´t waste time, use our quick form at the bottom of page.

Kdy? / When? 
Vaší objednávku vyřizujeme ihned a v nejkratším termínu expedujem kurýrní společností DPD, FedEx, Česká Pošta. V urgentních případech přepravujeme našimi prostředky.

We will prepare your order immediately and we are ship with DPD, FedEx, Czech post. In urgent case, we are available to deliver it in hours.

Za kolik? / How much? 

Cenu přizpůsobujeme každému klientovi přímo na míru.

We are guaranteed best individual price for ever customer

Úvod

B2B Czech s.r.o. - zajišťujeme komplexní dodávku spotřebního materíálu a náhradních dílů určených do výroby a údržby pro malé i velké podniky od všech světových výrobců. Našim cílem je spokojený zázakzník, rychlá, kvalitní a ekonomická dodávka materiálu.

Nakupujeme přímo od výrobců, na většinu materiálu nemáme sklady sklady a proto vám můžeme nabídnout velmi výhodné ceny a šetřit váš čas a vaše náklady. V naší nabídce naleznete pouze kvalitní výrobky od prověřených výrobců z EU a USA, nenabízíme čínské výrobky, nabízíme kvalitní výrobky za ceny srovnatelné s výrobky s Číny.

Spolupracujeme s dodavateli v Evropě, Spojených arabských emirátů, USA. Díky propracovanému systému logistiky vám nabízíme expresní vyřízení a dodání vaší objednávky, zpravidla expedujeme do 24 hodin od objednávky. V urgentních případech dodáváme v den objednávky do několika hodin. Díky našim spedičním partnerům DPD Czech, FedEx Express, Česká Pošta, UPS.

Reagujeme rychle a na základě vaší poptávky vám standardně do druhého dne připravíme nabídku.  V urgentních případech na základě telefonické nebo e-mailové domluvy, naše e-mailová schránka je k dispozici 24 hodin denně a všechny e-maily jsou ihned přeposílány na kompetentní osoby. V současné době zajišťujem 24 hodinový servis na automatizační techniku Siemens Simatic (většinu skladových komponentů najdete v e-shopu) - neváhejte nás kontaktovat e-mailem.

Našim klientům po dohodě fakturujeme zboží ve větších celcích, abychom ušetřili vaši administrativní zátěž a proto můžete průběžně objednávat a nestarat se o fakturu u každé objednávky. Standardní fakturační období dle dohody se zákazníkem je 30-60-90 dní. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a nastavujeme individuální podmínky. 

Neváhejte nás kontaktovat s vaší poptávkou a zjistěte, že nakupovat lze levněji a za výhodnějších podmínek, než u konkrence.

 

Zprávy

26.11.2013
Dovolujeme si oznámit navázání spolupráce se světovou jedničkou v expresním doručování zásilek společností ... detail
19.12.2012
Vážení obchodní partneři, přejeme vám za celý koletiv firmy B2B Czech s.r.o. Veselé vánoce v kruhu rodiny a nový ... detail
05.06.2012
Od letošního roku se naše firma stala autorizovaným partnerem a distributorem komponentů Italské firmy Metalwork pneumatic. ... detail
 
Kontrola Zadejte číslo osm
 

 

fax: +420 558 439 877

email: info@b2bczech.cz NONSTOP 24/7

B2B Czech s.r.o.
F.Čejky 427
738 01 Frýdek-Místek

IČ: 29381525
DIČ: CZ29381525